בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
"היתרונות של אוננות: למה אנחנו צריכים לדבר על זה"

"היתרונות של אוננות: למה אנחנו צריכים לדבר על זה"

אוננות הייתה נושא טאבו במשך זמן רב מדי, והגיע הזמן שנתחיל לדבר על זה. עבור יותר מדי אנשים, אוננות נחשבה מבישה ומשהו שנעשה רק מתוך בדידות. אבל למעשה, אוננות היא חלק חשוב בכל חיי מין בריאים, לא משנה מה מצב היחסים שלך.

מאמר זה יחקור את היתרונות השונים שמגיעים עם אוננות, ואת החשיבות של חיבוק ולדבר על זה בפתיחות. אנו ניתן לך את המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטות אישיות משלך לגבי אוננות וכיצד היא מעשירה את חיי המין שלך.

ראשית, ישנם יתרונות פיזיים רבים של אוננות. זה יכול לכלול כל דבר, החל משיפור הרגישות העצבית של האדם ושיפור השליטה והגמישות של השרירים, ועד להפגת מתח ומתח. למרות האמונה הרווחת כי ההנאה הנובעת מאוננות היא בעיקר נפשית, יכולה להיות גם הנאה פיזית מסוימת.

כאשר אנשים מאוננים, הם גם מסוגלים להבין טוב יותר מה הם אוהבים ולא אוהבים מבחינה מינית. חקירה עצמית זו מאפשרת לאנשים לתקשר לבני זוגם מה הם רוצים בחדר המיטות. בנוסף, אוננות יכולה גם להועיל לבריאות הנפשית של אנשים. הוכח כי הוא מגביר את הייצור של אנדורפינים, אשר יכולים לפעול כתרופה נוגדת דיכאון טבעית ולהיות מועיל בהרגעה עצמית.

מלבד היתרונות המוחשיים הללו, חשוב גם להכיר בנורמליות של אוננות. הרעיון שאוננות צריכה להיתפס כסוטה או משהו שאנשים צריכים להתבייש בו באופן פעיל פוגע בשיחה על הנאה מינית. על ידי דיבור על זה בפתיחות ואימוץ זה, אנחנו יכולים destigmatize אוננות ולעזור לאנשים ללמוד איך להשתמש בו בצורה בריאה וחיובית.

לבסוף, בואו לא נשכח את ההנאה שמגיעה עם אוננות! אין להכחיש כי אוננות יכולה לתת לאנשים הנאה אינטנסיבית ואפילו אורגזמה. אם אתה במערכת יחסים, אוננות היא דרך נוספת לשפר את ההנאה המינית שלך ואפילו לתבל את חיי המין שלך על ידי חקירת דברים חדשים עם בן / בת הזוג שלך.

בסופו של דבר, אוננות היא חלק חשוב בכל חיי מין בריאים, לא משנה מה מצב היחסים שלך. יש לו שפע של יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים, כמו גם מאפשר לנו להבין את עצמנו טוב יותר במונחים של מה שאנחנו אוהבים מבחינה מינית. אוננות היא חלק חשוב בכל חיי מין בריאים ויש לתקשר ולאמץ את חשיבותה.