בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
חקירה אורגזמית: למה אתה צריך לאונן

חקירה אורגזמית: למה אתה צריך לאונן

אוננות יכולה להיות חוויה מעצימה. זוהי דרך טבעית לחקור את הגוף שלך ולגלות מה מביא לך הנאה. אוננות יכולה להועיל במיוחד לאנשים מכל זהות מגדרית או נטייה מינית, מכיוון שהיא יכולה לספק לאדם הבנה עמוקה יותר של עצמו, גופו ומה מרגיש טוב.

ההערכה היא כי בין 95 ל -99 אחוזים מהגברים והנשים הבוגרים אוננו, אך רבים עדיין מרגישים בושה או אשמה על כך שהם מתמכרים לפעילות טבעית זו. זה נכון במיוחד לגבי נשים, שלעתים קרובות מלמדים אותן להיות זהירות יותר בשיחות סביב חקירת החושניות של עצמן. למרבה המזל, זה משתנה לאט, עם יותר אנשים מרגישים מועצמים לקחת בעלות על ההנאה המינית שלהם.

לאוננות יש גם יתרונות בריאותיים נפשיים ופיזיים רבים. אורגזמה משחררת מוליכים עצביים שגורמים להרגשה טובה כמו סרוטונין, אוקסיטוצין ודופמין, שיכולים לעזור להפחית מתח וחרדה, להגביר את הביטחון העצמי ואפילו להפחית כאבי מחזור וכאבי ראש.

view website
מעבר ליתרונות הבריאותיים הפיזיים, חקירת הסטיות והפנטזיות שלך יכולה לעזור לחשוף רמות חדשות של הנאה מינית ולהעמיק את האינטימיות עם בן / בת הזוג שלך כשאתה חולק איתם את מה שלמדת. בנוסף, אוננות יכולה להיות דרך בריאה ובטוחה להביע את עצמך מינית מבלי לערב אדם אחר.

לא משנה אילו חלקי גוף וצורות גירוי מביאים לך הנאה, ישנן דרכים רבות לחקור את עצמך באמצעות אוננות. אם אתה רק מתחיל, זה יכול להיות מועיל למקד את תשומת הלב שלך על נשימה רגועה ומגע חושני. התנסו בצורות שונות של גירוי כדי לראות אילו מהן מביאות לכם הנאה. הקיפו את עצמכם בכל סוג של מצב רוח שאתם מרגישים איתו הכי טוב – חדר חשוך, בדים רכים, נרות, ניחוחות, מוזיקה ועוד. לחלופין, השתמש בעזרים מיניים כגון שמנים וצעצועים כדי לשפר את החוויה שלך.

ללא קשר למגדר, לנטייה או לרמת הניסיון שלך, אוננות יכולה להציע יתרונות שעשויים לשנות את החיים. לא משנה מה, חשוב לזכור כי חקר ההנאה שלך היא הזכות שלך ואתה לא צריך להרגיש בושה או אשמה על כך שאתה מתמכר אליו.

אז צאו לטיול במקלט הארוטי הפנימי שלכם וגלו מה מניע אתכם. עם קצת (או הרבה) חקירה וניסויים, אתם עשויים לגלות שהפעילות הטבעית ביותר הזו יכולה להיות דרך עוצמתית לאמץ את המיניות שלכם ולהעמיק את ההבנה שלכם את העצמי.