בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
"נערות ליווי: מאחורי הקלעים של המקצוע הכי טאבו בעולם"

"נערות ליווי: מאחורי הקלעים של המקצוע הכי טאבו בעולם"

זה נראה במשך מאות שנים כמו מקצוע אסור אפוף מסתורין וקלון. נערות קריאה קיימות מאז 1600 בצורה כלשהי, ובעוד שאולי יש סטיגמות חברתיות הקשורות למקצוע, זה נשאר חוקי בחלקים רבים של העולם והוא מקור התעסוקה עבור נשים רבות. אנחנו יודעים שאנשים שוכרים את הנשים האלה לחברות, סקס או שניהם, אבל מה הם באמת עושים? מאמר זה נועד להסיט את המסך ולהציע הצצה לעולמן של נערות הליווי.

המונח "נערת ליווי" הוא שם קצת מטעה. כשרוב האנשים שומעים את זה, הם מדמיינים אישה שעומדת בפינה ומחכה לג'ון שיברך אותה. עם זאת, נערת ליווי מודרנית מפרסמת לעתים קרובות יותר את שירותיה באינטרנט או במסווגים. זה מאפשר לה לקחת מספרי טלפון של לקוחות פוטנציאליים, לסנן אותם למטרות בטיחות, ולערוך הסכמים לגבי שכר הטרחה והשירותים המוצעים לה.

נשים רבות הופכות לנערות קריאה עבור הכסף שזה יכול להביא. בעוד שהתעריפים יכולים להשתנות מאוד, כמה נערות ליווי דיווחו שהן מרוויחות עד 1000 דולר לשעה. בהתאם לסוג השירותים המוצעים, הם גם ירוויחו תוספת עבור פעילויות כגון "תוספות" כמו לצאת לדייט או לבלות את הלילה יחד. ככאלה, נערות ליווי הן לעתים קרובות חסכוניות יותר מאשר מסורתיות.

תפקידה של נערת ליווי דורש גם הרבה נימוסים נאותים. דייקנות חשובה בענף, והגעה מאוחרת או צורך לקבוע מועד מחדש נחשבים לא מקצועיים על ידי הלקוחות. לבנות שיחה יש לעתים קרובות מוניטין של ידידותיות, מנומסות ומקסימות, מכיוון שזו לעתים קרובות הסיבה שלקוחות מזמינים זמן איתן מלכתחילה. הם יצפו ממך להיות אדיב ולהתלבש כראוי כאשר אתה נפגש.

נערות ליווי בדרך כלל גם לשמור על רמה מסוימת של דיסקרטיות. הם לא יחשפו פרטים על הלקוחות שלהם, ולעתים קרובות ייקראו בשם אחר כשהם נפגשים איתם. זאת כדי להגן הן על פרטיות הלקוח והן על פרטיותו שלו.

בעוד אי הבנה של המקצוע כבר זמן רב סביב הרעיון של נערות ליווי, זה יכול להיות למעשה תעשייה בטוחה ורווחית עבור אלה שיודעים מה הם עושים. זוהי גם תעשייה המספקת חברות לנזקקים, ומאפשרת לנשים לפרנס את עצמן תוך כדי שהן חיות את מה שיכול להיות עבודה מספקת להפליא. ככזה, זה יכול להיות עיסוק בר קיימא ומכובד ואחד שלעתים קרובות מציע איזון מאושר של עבודה וקהילה.