בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
פטישים מיניים: מה הם ומה מקובל

פטישים מיניים: מה הם ומה מקובל

עם העלייה בנגישות לאינטרנט, פטישי מין הפכו פופולריים ומקובלים מתמיד. פטישים מוגדרים כ"עוררות חוזרת, אינטנסיבית ומינית בתגובה לאובייקט, פעילות או חלק גוף מסוימים", ודורשים השתתפות בהסכמה מסיבות אתיות. מאמר זה ידון במה שידוע על פטישים מיניים, הנחשבים מקובלים בדרך כלל, ואשר יש לגשת אליהם בזהירות.

מהו פטיש?
פטיש מיני הוא משיכה מינית מושרשת עמוק או העדפה למשהו שחורג מה"נורמה" של סיפוק פיזי במהלך יחסי מין. הם יכולים להיות ספציפיים מאוד או להוות מגוון רחב של פעילויות המעוררות עוררות. חלקם, כגון "פטישים רגליים" או "משחקי פוני" מהווים תעשייה שלמה, ואת השירותים הללו ניתן למצוא באמצעות דומינטריקס מקצועי. פטישים סקסיים אחרים נעים בין רחרוח תחתונים פשוט לפעילויות S&M מורכבות, כאשר הנושא המאחד הוא זה של עוררות והנאה עזה.

פטישים מקובלים
אנשים רבים עשויים להיות מופתעים לגלות כי כמה פטישים הפופולריים ביותר הם מזיקים לחלוטין. אלה כוללים מכות, משחקי תפקידים, לבישת בגדי לטקס ולבוש פטיש, כגון PVC, עור, תחרה וגרבי רשת דגים. פעילויות אלה אינן מסכנות אף אחד וניתן להשתמש בהן כדי להוסיף גיוון לחיי המין של בני הזוג.
www.midnight-prod.com

פטישים שיש להימנע מהם
פטישים מסוימים, כגון משחק נשימה או חנק דורשים זהירות נוספת ולעולם לא צריכים להתרחש מבלי שתהיה "מילה בטוחה". ללא מילה מוסכמת זו, המצב עלול להפוך למסוכן במהירות. חשוב גם לוודא שכל פעילות סביב הפטיש היא בהסכמה, שכן כל פעילות שאינה בהסכמה היא עבירה פלילית.

חשוב שזוגות המעוניינים להתנסות בעולם הפטישים ינקטו משנה זהירות וישימו לב לצרכי בן זוגם. כדי להבטיח חוויה בטוחה ומהנה, יש לדון בכל הפעילויות עם כל אחד מבני הזוג מראש.

לסיכום, פטישים מיניים יכולים להיות פעילויות מהנות ביותר עבור אלה הרפתקנים מספיק כדי לנסות אותם. רוב הפטישים הפופולריים מקובלים לחלוטין ואפילו מתקבלים בברכה בקרב זוגות שמחפשים לנסות משהו חדש. עם זאת, זהירות מומלצת למי ששוקל פעילויות מסוכנות יותר כגון משחק נשימה, חנק או פעילויות שאינן בהסכמה. זכור, תמיד לתרגל מין בטוח ולקחת בחשבון את הצרכים של השותף שלך.