בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
7 היתרונות של אוננות שאתה צריך לדעת עליהם

7 היתרונות של אוננות שאתה צריך לדעת עליהם

אוננות יכולה להיות נושא לא נוח עבור אנשים מסוימים לדבר עליו, אבל זה לא צריך להיות. כולם עושים את זה. אוננות היא לא רק משהו שקורה במהלך הבגרות הצעירה, זה חלק מהחיים שאנחנו צריכים להיות מסוגלים לדון בו בראש פתוח ללא בושה. הנה 7 יתרונות של אוננות שיעזרו לך להרגיש טוב יותר לגבי לקיחת העניינים לידיים שלך.

1. זה משכך מתחים

אוננות יכולה להיות הפורקן המושלם ללחץ. זה יכול לעזור לך להירגע ולקחת הפסקה מכל הלחצים היומיומיים שאתה מתמודד איתם. כאשר עוסקים בהנאה עצמית, המוח משחרר דופמין ואנדורפינים אשר יוצרים תחושה של הנאה ורוגע בכל הגוף. אם אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לאזור נטול מתחים, נסו לעסוק בסשן סולו קטן ותחוו את לחצי החיים מתפוגגים תוך זמן קצר.

2. ללא התחייבות

עיסוק באהבה עצמית אינו דורש כל אינטראקציה עם אף אחד אחר. זה גם היופי בסיכון מוגבל לזיהומים המועברים במגע מיני (STI). כל מה שאתה צריך זה את עצמך ולכן זה כל כך חשוב לדעת מה מרגיש הכי טוב בשבילך. הבנת מה עובד הכי טוב כאשר מענגים את עצמך היא דרך מצוינת להישאר בטוח ולקבל את ההנאה המקסימלית מהזמן שלך לבד.

3. מאיץ אורגזמה

הגעה לאורגזמה עם בן זוג יכולה לעתים קרובות לקחת זמן, במיוחד עבור נשים. אוננות יכולה לעזור להאיץ את התהליך, מכיוון שאתה כבר יודע אילו טכניקות עובדות הכי טוב בשבילך. כאשר אתה שולט בהנאה שלך, אתה יכול להתמקד לחלוטין במה שגורם לך להרגיש טוב.

4. משפר את השינה

אוננות משפרת את השינה על ידי הורדת מתח ומגרה את שחרורם של הורמונים, כגון מלטונין, אשר יכול לעזור להקל על נדודי שינה. זה יכול גם להגדיל את הזמן שאתה מבלה בשינה, כמו אורגזמות יכול להיות הרגעה טבעית.

5. להבין את הגוף שלך

חקירת גופך והבנת מה גורם לך להרגיש הנאה חשובה הן במהלך אוננות והן במהלך פעילויות מיניות עם בן זוג. אוננות יכולה לעזור לך לאתר את האזורים הארוגניים שלך ולהבין מה גורם לך להרגיש הנאה ומה לא.

6. התפתחות מינית בריאה

אוננות יכולה לסייע ולקדם התפתחות מינית תקינה. היא מלמדת את הגוף כיצד עליו להגיב כאשר הוא מקבל הנאה פיזית ומינית. זה יכול לעזור לך להרגיש יותר בנוח עם הגוף שלך ללא כל מתח פיזי או רגשי כאשר עוסקים בפעילות מינית עם בן זוג.

7. מגיע לך הנאה

בסופו של יום, ההנאה חשובה. מגיע לך להרגיש טוב ואוננות יכולה לעזור בכך. הקפד לתת לעצמך רשות לחקור את גבולות ההנאה שלך וליהנות.

אוננות היא לא דבר להתבייש בו. למעשה, יש לאמץ אותו בשל כל היתרונות שהוא מציע. בין אם מדובר בהפחתת מתח או שיפור השינה, שחרור רמות חדשות של הנאה, או לימוד הגוף כיצד להרגיש יותר בנוח עם גירוי פיזי, אהבה עצמית יכולה לספק כמות יוצאת דופן של סיפוק. אז קחו קצת זמן לגלות אילו תחושות עובדות הכי טוב עבורכם ופתחו את פוטנציאל העונג שמסתתר מתחת לפני השטח.