בלוג מאמרים ישראלי במגוון רחב של נושאים
7 פטישי מין מפתיעים שכדאי להכיר

7 פטישי מין מפתיעים שכדאי להכיר

פטישים הם מגוונים ולעתים קרובות לא מובנים, וזה יכול להיות קשה להבין מדוע מישהו עשוי להיות מגורה על ידי משהו לכאורה יוצא דופן. מפטישים רגליים ועד משחק בחבל, ניתן לראות פטישים כמורכבים אך מרגשים. הנה 7 פטישי מין מפתיעים שכדאי להכיר.

1. פטיש בלונים: פטיש אינדי זה מתמקד בעוררות שנוצרת על ידי המראה, התחושה והצליל של בלון. בעוד שמעריצי פטיש זה עשויים לכלול בלונים בפעילותם המינית לחיזוק נוסף, חלקם פשוט נהנים מהתחושה שהם קופצים ועשויים לבלות את זמנם הפנוי בפיצוץ בלונים כהרפיה נינוחה.

2. פטיש רובוט: פטיש זה, הידוע גם בשם טכנוסקסואליות, מתייחס למשיכה מינית כלפי רובוטים או לפעולת הנאה בעזרת טכנולוגיה. מי שיש לו פטיש רובוט עשוי להתעורר מהרעיון של שימוש בחלקים רובוטיים במהלך אקטים מיניים, או אפילו פשוט ליהנות מהעובדה שהטכנולוגיה משמשת כפרטנר מיני.

3. שליטה פיננסית: שליטה פיננסית היא סוג של BDSM שבו שותף כנוע נותן כסף או צורות אחרות של עושר לבן זוג דומיננטי. תרגול זה יכול לאפשר צורה של שליטה ושליטה ללא מגע פיזי.

4. frottage: או לחילופין שפשוף הגוף, frottage הוא סוג של פעילות BDSM שבה המשתתפים מתחככים זה בזה כדי לדמות יחסי מין, מבלי לקיים יחסי מין בפועל. יש אנשים שמשתתפים בפרוטאז' בטענה שזו צורה בטוחה יותר של פעילות מינית, מכיוון שנוזלי מין אינם מוחלפים ואין צורך בקונדומים.

5. פרוותיים: פאנדום פרוותי או פרוותי מאופיין על ידי אדם עם עניין רב בדמויות בעלי חיים אנתרופומורפיים. אנשים עם פטיש פרוותי עשויים להעריך סרטים מצוירים או סרטים המציגים דמויות של בעלי חיים אנתרופומורפיים ולעסוק במשחקי תפקידים או להתחפש לחיה או חיה היברידית – אדם.

סקס רום
6. משחק חיות מחמד: פעילות זו היא סוג של משחק תפקידים חייתי שבו אחד המשתתפים או שניהם מעמידים פנים שהם בעלי חיים, לעתים קרובות חיית מחמד או חיה עם יחסי אמון ונאמנים לבעליה. במהלך משחק חיות מחמד, "בעל חיית מחמד" עשוי לתת פקודות או פקודות ל"חיית המחמד" שלו שיש לעקוב אחריהן, כגון זחילה כמו חיית מחמד או עיסוק בכל סוג אחר של התנהגות בעלי חיים.

7. משחק שעווה: זהו סוג של פעילות BDSM שבה שני בני הזוג שופכים שעווה חמה באופן שווה על חלקים שונים בגופם. לאחר מכן, השעווה משמשת לעיסוי שעווה או לתחושות חום וקור שנועדו להגביר את ההנאה המינית.

בעוד שלחלק מהפטישים האלה עשויים להישמע יוצאי דופן, למי שמזדהה איתם, הם יכולים להיות מרגשים בדיוק כמו כל פעילות מינית אחרת. פטישים מיניים הם חלק חשוב מאלה המחפשים לחקור את מעמקי המיניות שלהם, וחשוב לזכור תמיד לשמור על ראש פתוח כשמדובר בחקירה מינית.